Як знайти інформацію про необхідність надання тендерного забезпечення?

Зазвичай, необхідно звернути увагу на відповідний розділ тендерної документації «Забезпечення тендерної пропозиції», який міститиме інформацію щодо виду, суми тендерної гарантії, переліку гарантійних випадків, які покриваються гарантією, строку дії та випадків повернення тендерного забезпечення. Або ж для виявлення «прихованих вимог» - зверніться до наших фахівців, які допоможуть Вам у цьому питанні.

Який вид тендерного забезпечення може надати Учасник торгів? 

За замовником законодавчо закріплене право на вибір окремого виду тендерного забезпечення, а саме – гарантії (банківської, страхової гарантії, гарантії фінансової компанії). Тому, в залежності від виду необхідного забезпечення, потрібно звернутись до відповідної фінансової установи. Користуючись послугами нашої Компанії, Ви зможете отримати вигідніші умови для отримання гарантії, ніж Ви звернулися б до фінансової установи самостійно. При цьому, гарантія буде надана оперативніше та «без черг».

Чим обумовлена сума тендерного забезпечення?

Статтею 24 Закону України «Про публічні закупівлі» визначений розмір забезпечення тендерної пропозиції, який у грошовому виразі не може перевищувати  0,5 %  від очікуваної вартості закупівлі – у  разі проведення торгів на закупівлю робіт та 3,0 % – у разі проведення торгів на закупівлю товарів чи послуг.

Яка процедура повернення тендерного забезпечення? 

Дія тендерного забезпечення закінчується після спливу строку її дії та за письмовою згодою Замовника, яка направляється на адресу Гаранта. Цю згоду необхідно направити протягом п’яти банківських днів з дня настання наступних підстав:

- закінчення строку дії забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;

- укладення договору про закупівлю з учасником, що став переможцем тендеру;

- відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;

- закінчення процедури закупівлі в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.

 

Назад до меню Тендерне забезпечення

На головну